Odkryj nasze parki w Niemczech!

ee

Allgaü

Zanurz się w naturę i zapierającym dech w piersiach luksusie u podnóża Alp, w najnowszym Parku na terenie Niemiec- w regionie Allgaü. Odpręż się w AQUA MUNDO, subtropikalnym raju z najdłuższą rwącą rzeką w Ceneter Parcs i pięcioma zjeżdżalniami. Dla wszystkich spragnionych mocnych wrażeń przygotowaliśmy specjalne atrakcje, które z pewnością podniosą poziom adrenaliny, jak na przykład zjazd na linie (Rollercoaster Zipline). Dla najmłodszych poszukiwaczy przygód proponujemy między innymi  przejażdżkę kucykiem, dziecięcą farmę gdzie mogą wcielić się w małych farmerów, przedstawienie kukiełkowe, dyskotekę, ścianę wspinaczkową znajdującą się w kompleksie zabaw BALUBA, zabawę w superdetektywa. Wieczorem, dla tych co lubią posłuchać dobrej muzyki lub potańczyć przy znanych rytmach, proponujemy muzykę na żywo i dyskotekę  w MARKET DOME.

dh

Bispinger Heide

Lasy, woda oraz atrakcje SPA – to wszystko zapewnia Park Bispinger Heide. Jest on położony w północnej części  Niemiec, w samym  sercu gęstego lasu, przy pięknym jeziorze. Oprócz standardowych domków, w Parku Bispinger-Heide oferujemy domki na drzewie i łodzie mieszkalne. W zadaszonym rajskim parku zabaw BALUBA można poczuć się jak prawdziwy kierowca Formuły 1, a w subtropikalnym rajskim parku wodnym i basenie dziecięcym w stylu DRAGON ROCK zatracić się na wiele niezapomnianych godzin. Dla poszukiwaczy nowych doświadczeń proponujemy 2-dniowy kurs nurkowania, przejażdżkę quadem, zjazd kolejką tyrolską lub wyścig po rwącej rzece.

rvf

Hochsauerland

Zapraszamy również do odkrycia Parku Hochsauerland, gdzie znajduje się najdłuższy plac zabaw w Europie na wolnym powietrzu –  AVENTURA. Pełen przygód park wspinaczkowy z mostami, drabinami, zjeżdżalniami i linami prowadzącymi do wież i innych punktów widokowych ma prawie 160 metrów długości i znajduje się w samym sercu natury. 
rvg

Eifel

Dla zwolenników malowniczych krajobrazów proponujemy Park Eifel, położony w samym środku parku krajobrazowego Eifel, który cechuje się terenem wulkanicznym, doskonałym dla turystyki pieszej i rowerowej.  Park Nordseeküste położony w północnych Niemczech, wzdłuż obszaru znajdującego się na liście światowego dziedzictwa UNESCO-Morza Wattowego, oprócz zapierających dech w piersiach widoków oferuje również wiele atrakcji zarówno w plenerze jak i pod dachem.  Jedną z największych atrakcji parku jest AQUA MUNDO-  subtropikalny, wielopoziomowy raj pływacki.  
rvg

Nordseeküste

Park Nordseeküste położony w północnych Niemczech, wzdłuż obszaru znajdującego się na liście światowego dziedzictwa UNESCO-Morza Wattowego, oprócz zapierających dech w piersiach widoków oferuje również wiele atrakcji zarówno w plenerze jak i pod dachem.  Jedną z największych atrakcji parku jest AQUA MUNDO-  subtropikalny, wielopoziomowy raj pływacki.  
rf

Bostalsee

Park Bostalsee znajduje się w pobliżu Parku Narodowego Hunsrück- Hochwald. Jest to idealne miejsce do spacerów po okolicznych lasach, a dzięki usytuowaniu przy Jeziorze Bostal, także do uprawiania sportów wodnych. Jezioro można podziwiać z tarasu domku, widok dostarcza niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny.